close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Špeciálný Zvárací prístroj FSM - 100M+ & 100P+" Správa
 

Špeciálný Zvárací prístroj FSM - 100M+ & 100P+

100M+ & 100P+

Nové špeciálne zváračky Fujikura FSM-100M+ a FSM-100P+ sú schopné spájať rôzne typy špeciálnych vlákien, ako sú fotonické kryštálové vlákna (PCF), holey štruktúrované vlákna a X-LDF (Extra Large Diameter Fibers) až do priemeru 1200 mikrónov vďaka patentovanému upínaciemu systému vlákien "Split V-groove". FSM-100P+ dokáže zarovnať polarizačné (PM) vlákna pomocou systémov ipa (Interrealtion profile alignment) a End view systems.

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu

Popis

Séria Fujikura FSM-100 stanovuje štandard pre spájanie fúzií s množstvom nových funkcií navrhnutých tak, aby uľahčili spájanie. Duálne LCD monitory poskytujú vylepšené dátové a grafické informácie, ktoré sú používateľom voliteľné počas každej fázy procesu spájania. Jednotky sú navrhnuté s potrebami výroby a sú vhodné pre najobľúbenejšie výrobné pracovné stanice.

Rozštiepivé konce optického vlákna možno pozorovať v axiálnom smere pomocou zrkadla, ktoré nasmeruje obraz na konci vlákna do kamerového systému. To umožňuje presné zarovnanie jedinečne štruktúrovaných vlákien, ako sú PM vlákna, viacjadrové vlákna.

Vlákna s veľkým priemerom do priemeru opláštenia do 1200 mikrónov môžu byť spojené vzduchom chladených elektród, ktoré oscilujú hore / dole počas spájania.

FSM-100M+ a FSM-100P+ majú dve techniky polohovania elektród, aby poskytovali bezprecedentnú všestrannosť pre každé špeciálne vlákno. Špeciálna kalibračná technológia oblúka uľahčuje prenos aplikácií high-end spájania z výskumu a vývoja do výroby zabezpečením konzistentného výkonu a plne využíva možnosti "plazmovej zóny".

S novou technológiou zobrazovania vlákien, Interrelation Profile Alignment 2 (IPA2), je možné zarovnanie a spájanie prakticky s akýmkoľvek typom PM vlákna. S technológiou Fujikura Sweep Arc je možná dlhšia aplikácia na zužovanie vlákien. Systém optickej analýzy, ktorý zahŕňa technológie CSI (Cold Splice Image) a WSI (Warm Splice Image), poskytuje množstvo pokročilých funkcií vrátane vylepšených možností odhadu strát, výkonu obrazu vlákien s LDF, malými alebo tepelne citlivými vláknami.

Používatelia môžu naprogramovať viacstupňové operácie spracovania skla tak, aby zahŕňali operácie bez spájania, ako sú napríklad generátory alebo guľové šošovky.

Fujikura FSM-100P+ špeciálne vlákno fusion zváračka teraz obsahuje novú metódu pozorovania pre vlákno rotačné zarovnanie. IPA2 poskytuje vylepšenú techniku zarovnania pre tvarované a viacjadrové vlákna. Toto je doplnok k predtým existujúcim možnostiam zarovnania FSM100P+.

Ideálne pre letecký a obranný priemysel, výrobu optických komponentov a zariadení, zdravotnícky, ropný a plynárenský priemysel

 • Systém pozorovania vlákien s koncovým pohľadom
 • X-LDF (vlákno s extra veľkým priemerom)
 • Patentovaný upínací systém "Split V-groove"
 • Optimálne umiestnenie vlákien "Plasma Zone" pre špeciálne vlákna
 • Krátka dĺžka štiepenia (3 mm) schopnosť
 • Špeciálna kalibračná funkcia oblúka pre aplikáciu vlákien s veľkým priemerom
 • Metódy odhadu straty dvojitého spoja analyzujúce obraz teplého spoja (WSI) a obrazu studeného spoja (CSI)
 • Vylepšený zametací oblúk, maximálne 18 mm
 • Možnosť aktualizácie internetového firmvéru
 • Dizajn šetrný k výrobnému prostrediu
 • Poloha držiaka vlákna s nulovým stupňom pre spájanie LDF
 • Funkcia učenia sa vláknového profilu
 • Metóda zarovnania s dvoma PM (len FSM-100P+ )
 • IPA2 - poskytuje vylepšenú techniku zarovnania pre tvarované a viacjadrové vlákna (len FSM-100P+ )

Podobné produkty