close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Vozík na káblový bubon 4720 Powerpack" Správa
 

Vozík na káblový bubon 4720 Powerpack

Drum trailer 4720 Powerpack

Výkonný a zároveň ľahko ovládateľný jednonápravový bubnový príves na prepravu a manipuláciu s káblovými bubnami vo veľkostiach K12 až K24. Podobne ako 4720 STD , ale model PP je určený na použitie spolu s voľne stojacou hydraulickou jednotkou, ktorá poháňa zdvíhacie rameno a prípadne pohon bubna (dostupný ako voliteľné príslušenstvo).

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu https://youtu.be/vDdEU05nvRA

Popis

Ovládanie potom prebieha jednoducho pomocou joystickov v prednej časti prívesu. Výsledkom je mimoriadne hladká manipulácia s káblovými bubnami.

Bubnový príves je vybavený brzdenou a odpruženou nápravou, tlačnou brzdou a ručnou brzdou. Štandardne je vybavený aj požadovaným osvetlením a zadnou ochranou proti podbehnutiu. Hriadeľ bubna sa dodáva s dvoma sadami kužeľov a dorazových krúžkov.

Rolovanie a odvíjanie pomocou súpravy hydraulického pohonu bubna So súpravou pohonu bubna je ľahké navinúť a navinúť kábel. Súprava je dostupná ako voliteľná výbava a je prispôsobená pre veľkosti bubnov K12-K24. Ako zdroj pohonu je s výhodou použitá jedna zo zamýšľaných hydraulických jednotiek spolu s hydraulickou pohonnou jednotkou. Potom sa pohon bubna ovláda aj z ovládacieho panela, kde sa ovláda aj zdvíhacie rameno.

> Ak už máte pohonnú jednotku Sahlins typ 2042, možno ju použiť na pohon bubna a potom sa ovláda priamo z pripojenej pohonnej jednotky.

Vyberte si typ Powerpacku – na batérie, benzín alebo naftu

Bubnový príves je určený na použitie s hydraulickým agregátom, ktorý funguje ako zdroj pohonu pre ovládanie zdvíhacieho ramena a prípadnej prevádzky bubna. Tu si môžete vybrať medzi našim klasickým a robustným Powerpackom (benzín / nafta) alebo novým, patentovaným a batériou napájaným Powerpackom 1019.

Podobné produkty