close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Zvárácí prístroj Fujikura 45S" Správa
 

Zvárácí prístroj Fujikura 45S

Fujikura 45S

Nová zváračka od Fujikura.
Rýchlejšia prevádzka
Užívateľsky príjemný dizajn
Konzistentná kvalita

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu

Popis

Súčasná príprava vlákna

Príprava vlákna, odizolovanie, štiepanie a nastavenie v zváračke zvyčajne vyžaduje opakovanie oddelene pre vlákna na ľavej aj pravej strane. Proces 45S to odstraňuje a umožňuje súčasnú prípravu vlákien vďaka novému odstraňovaču dvojitých vlákien SS05, novému adaptéru vlákien AD-16A pre lámačku CT50 a šikovnému mechanizmu nastavovacej dosky samotného 45S.

Súčasné odstraňovanie vlákien

Odstraňovač vlákien SS05 je vybavený štyrmi čepeľami: ① pre 2 mm/3 mm, ② pre 900 μm, ③④ pre 250 μm vlákna. Použitie čepelí ③ & ④ umožňuje súčasné odizolovanie 250μm vlákien.

Súčasné štiepenie vlákna

Nový vláknový adaptér AD-16A pre lámačku CT50 je vybavený dvoma drážkami. Umiestnenie jedného vlákna do každej drážky poskytuje súčasné štiepenie.

Simultánne nastavenie vlákna

Predchádzajúce fúzne zváračky vyžadovali obojručnú obsluhu na uzavretie svorky vlákna a držanie vlákna. Vďaka novému upínaciemu mechanizmu sa 45S uzatvára s nastavením vlákna a poskytuje nastavenie vlákna jednou rukou a súčasné nastavenie vlákna.

Rýchlejšia prevádzka

Rýchlejší čas prepravy vlákien

45S je vybavený mechanizmom spájajúcim ochranu proti vetru a svorku vlákna, takže keď otvoríte ochranu proti vetru, svorky vlákna sa automaticky otvoria.

45S je tiež vybavený retenčnými svorkami, ktoré sú známe z našich konvenčných modelov zváračiek. Retenčné svorky zabraňujú vyskočeniu vlákna po otvorení svoriek vlákna.

Tieto mechanizmy pracujú v tandeme, aby poskytli jednoduchú manipuláciu s vláknami a skrátenie času potrebného na prenos vlákna do ohrievača.

Rýchlejší čas ohrevu

Ohrievač na zmršťovanie výstužnej manžety je určený na ohrev výstužnej manžety medzi dvoma ohrievačmi vpredu a vzadu.

V prípade použitia objímky FP-03 skracuje dobu ohrevu o 15%.

O 30 % rýchlejšie ako predchádzajúci model

Vďaka spôsobu, akým 45S zefektívňuje proces prípravy, skracuje čas prepravy a poskytuje rýchlejšie zahrievanie, je o 30 % rýchlejší ako 41S+, ktorý nahrádza.

Podobné produkty